Ostatnio aktualizowane: 16.01.21

 

Na dłuższe podróże często chcemy zabrać ze sobą prowiant i napoje. Zwykle jednak ilość produktów, które możemy spakować jest ograniczona ze względu na brak odpowiednich warunków do ich przechowywania. Dobrym rozwiązaniem są lodówki turystyczne, które pozwolą zabrać ze sobą ulubione jedzenie, czy też schłodzić napoje w upalne dni. Oto lista najlepszych firm produkujących tego typu sprzęty.

 

Camry

Firma Adler Europe Group stworzyła markę Camry, która produkuje wysokiej jakości lodówki turystyczne, co potwierdzone zostało przez ranking lodówek turystycznych. Dostępne w jej ofercie modele spełnią oczekiwania osób, które poszukują solidnie wykonanych urządzeń. Camry wykorzystuje trwałe materiały zapewniające dobrą izolację pojemnika, w którym przechowywana jest żywność. Produkty marki tworzone są przez specjalistów dbających o to, aby były wytrzymałe i praktyczne. Sprzęty sprawdzą się na długie i krótkie wyjazdy, ponieważ są bardzo szczelne. Nawet te mniejsze lodówki są pojemne i pozwalają zabrać ze sobą ulubione produkty spożywcze. Elegancki i minimalistyczny wygląd wszystkich modeli sprawia, że są chętnie wybierane przez konsumentów w całej Europie, również jako lodówki montowane na stałe w przyczepach kempingowych.  

Sternhoff

Marka Sternhoff, stworzona przez firmę Home&Decor, produkuje sprzęty ogrodowe i turystyczne. Jej produkty są funkcjonalne, trwałe i mają estetyczny design. Lodówki turystyczne Sternhoff pozwalają utrzymać świeżość produktów spożywczych nawet podczas kilkudniowych wycieczek. Większość modeli zasilana jest energią elektryczną, dzięki czemu można zabrać je do samochodu i podpiąć do gniazdka zapalniczki. Dodatkowy tryb ECO, zastosowany we wszystkich lodówkach turystycznych, pozwala na mniejsze zużycie prądu. Marka oferuje dobrej jakości urządzenia w przystępnych cenach. Dodatkowym atutem lodówek jest ich poręczność, większość z nich wyposażona jest w uchwyty do przenoszenia.

 

Teesa

Teesa to polska marka należąca do firmy Lechpol, która została założona w 1990 roku. Produkuje ona sprzęt elektroniczny, którego celem jest ułatwienie codziennego funkcjonowania konsumentów. Marka Teesa oferuje małe AGD. Wszystkie sprzęty są użyteczne i wydajne, tworzone z myślą o wygodzie użytkowników. Również lodówki turystyczne wykonane są z solidnych materiałów, które zapewniają im trwałość. Są one projektowane z precyzją, są wytrzymałe i dobrze zaizolowane, co sprawia, że utrzymują niską temperaturę przez długi czas. Szeroki wybór modeli marki Teesa pozwala dopasować lodówkę turystyczną do swoich potrzeb, zarówno pod względem wielkości, jak i rodzaju zasilania. Szczególnie popularne są sprzęty zasilane gazem, które pozwalają zachować świeżość produktów spożywczych nawet przez kilkanaście dni. Wszystkie modele są wygodne w przenoszeniu, często wyposażone są w praktyczne uchwyty. Lodówki turystyczne Teesa mają elegancki design i spodobają się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

 

Waeco

Waeco to marka, która współpracuje z firmą Dometic i tworzy urządzenia chłodzące będące jednymi z najczęściej wybieranych produktów na rynku. Połączenie wiedzy i tradycji dwóch producentów pozwoliło stworzyć wysokiej jakości sprzęty, które są trwałe i solidne. Zastosowanie dobrej izolacji daje możliwość utrzymywania niskiej temperatury w pojemniku przez długi czas. Lodówki turystyczne Waeco są produkowane z zastosowaniem nowoczesnych technologii, w efekcie czego wyposażone są m.in. w elektroniczny wyświetlacz umożliwiający kontrolowanie temperatury wewnątrz urządzenia. Dodatkowo sprzęty są poręczne i łatwe w przenoszeniu, co sprawia, że nadają się na kempingi i dłuższe wycieczki.  

HanksAir

Firma HanksAir zajmuje się produkcją różnorodnych urządzeń przeznaczonych do gospodarstw domowych. W swojej ofercie ma zarówno klimatyzatory, nawilżacze powietrza, jak i suszarki do żywności. Lodówki turystyczne HanksAir to nie tylko urządzenia przeznaczone do chłodzenia, są one wyposażone także w funkcję grzania. Marka oferuje modele o różnej pojemności, dlatego każdy może dopasować urządzenie do swoich potrzeb. Sprzęty są łatwe w obsłudze za sprawą zastosowanych nowoczesnych technologii, takich jak panel dotykowy i wyświetlacz LCD. Modele elektryczne mają wbudowany zasilacz, który umożliwia podłączenie ich do gniazdka zapalniczki w samochodzie, a także do domowej sieci elektrycznej o innym napięciu. Wentylatory montowane w pokrywach lodówek turystycznych zapewniają wymianę powietrza wewnątrz pojemnika. Wydłużają czas, na jaki znajdujące się wewnątrz produkty spożywcze zachowują świeżość. Ponadto modele marki HansAir wyposażone są w system zabezpieczeń, który uniemożliwia otwarcie się wieka podczas transportu. Dodatkowa opcja grzania pozwala utrzymać temperaturę ciepłego posiłku, więc można go zjeść poza domem.  

 

Konig

Konig to firma, która produkuje AGD do codziennego użytkowania. Stara się dostarczyć konsumentom trwałe urządzenia za niewysoką cenę. Lodówki turystyczne tej firmy są solidnie wykonane. Wyróżniają się wśród innych modeli na rynku ciekawym designem i nietypowymi wymiarami. Przykładem jest lodówka mini, którą można umieścić w dowolnym miejscu, nawet w bardzo ciasnym zakamarku. Firma stara się stworzyć urządzenia, które ułatwią nam codzienne życie. Elektryczne lodówki turystyczne można podłączyć zarówno do gniazdka elektrycznego w domu, jak i w samochodzie. Modele Konig są poręczne i łatwe w użytkowaniu.

 

 

Subskrybuj
Notify of
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments