Opinie o Adidas Terrex Swift R2

Ostatnio aktualizowane: 09.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Prezentowane letnie buty górskie są polecane przez użytkowników z uwagi na solidność wykonania. Obuwie jest lekkie, więc nawet dłuższa wędrówka nie jest zbyt męcząca. Model ma system szybkiego sznurowania, więc przygotowanie do wyjścia zajmuje niewiele czasu. Sznurówki zapewniają dobre dopasowanie do stopy, a dodatkowo się nie plątają. 

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że buty górskie są nieco wąskie na podbiciu. Na początku mogą lekko cisnąć stopy, co może wzbudzać irytację. Obuwie trzeba rozchodzić, aby zapewniało odpowiedni poziom wygody. 

 

Werdykt: 9.4/10

Wykonany przez kupujących test Adidas Terrex Swift R2 potwierdził, że te buty górskie dobrze sprawdzają się na letnie wędrówki, są wygodne, solidne i lekkie. Z uwagi na prosty design (czarny kolor), można bez trudu dopasować je do każdej sportowej stylizacji. Buty są przystosowane do poruszania się po różnego rodzaju nawierzchniach. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykorzystane do produkcji materiały

Letnie buty trekkingowe znanej i cenionej na całym świecie marki Adidas zostały zrobione z dobrych gatunkowo materiałów. Wszystko po to, aby zapewnić możliwie najdłuższą eksploatację. Do produkcji cholewki wykorzystano mocną tkaninę Ripstop, która dobrze przystosowuje się do kształtu nogi i zapewnia swobodny przepływ powietrza. Dodatkowo obuwie ma wzmocnienia TPU, które wspierają całą konstrukcję i chronią stopy przed różnego rodzaju kontuzjami czy stłuczeniami. W środku butów znajduje się odpowiednio wyprofilowana wkładka, która łatwo dostosowuje się do kształtu stopy. Podeszwa jest zrobiona ze specjalnej mieszanki gumy Continental. Jest ona dostosowana do różnego typu podłoża i gwarantuje odpowiednią przyczepność do niego. Ryzyko poślizgnięcia się na trasie jest dzięki temu zdecydowanie mniejsze. Podeszwa środkowa została wykonana z pianki EVA. Gwarantuje ona lepszą amortyzację, a dodatkowo jest lekka. Potwierdzają to pozytywne opinie o Adidas Terrex Swift R2.

Optymalny przepływ powietrza

Wybierając się na długą wędrówkę, warto zadbać o to, aby zakładane buty były wykonane z odpowiedniego materiału, który będzie swobodnie przepuszczał powietrze. Adidas Terrex Swift R2 to obuwie o takich właśnie właściwościach. Zastosowano w nim technologię Gore-Tex Extended Comfort Footwear. Zapewnia ona maksymalną ochronę przed wilgocią i stanowi gwarancję, że nadmiar ciepła gromadzący się w środku obuwia będzie szybko odprowadzany. W związku z tym nie trzeba się martwić o to, że stopy będą się intensywnie pociły w trakcie wędrówki, co mogłoby powodować spory dyskomfort. 

 

Sznurowania

Znaczenie ma nie tylko sama konstrukcja buta, ale też sznurowania. To od nich między innymi zależy, czy obuwie będzie dobrze trzymało się stopy i nie będzie występowała konieczność jego ciągłego poprawiania. Buty górskie Adidas Terrex Swift R2 mają wytrzymałe i łatwe w regulacji sznurówki. Są one wyposażone w specjalne stopery. 

 

Prosty design

Dlaczego ten model cieszy się dużą popularnością wśród kupujących? Z pewnością duże znaczenie ma przystępna cena Adidas Terrex Swift R2. Te dobrej jakości markowe buty górskie można kupić za niecałe 400 zł. Obuwie służy zwykle przez kilka sezonów. Do inwestycji w produkt zachęca też prosty design. Buty mają czarny kolor i nie ma na nich żadnych zbędnych zdobień.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ