Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Namiot ma wodoszczelną podłogę gwarantującą dobre warunki w trakcie przebywania na kempingu czy w innym miejscu. Model składa się nie tylko z sypialni w typie igloo, ale też praktycznego przedsionka z przestronną, tunelową konstrukcją. Wykonany z włókna szklanego stelaż odznacza się bardzo dobrą wytrzymałością. Po złożeniu model zajmuje stosunkowo mało miejsca.

 

Najważniejsze wady:

Czytając niektóre opinie o Coleman Darwin 3 Plus można dowiedzieć się, że tropik rozkłada się dopiero po rozłożeniu przedsionka. Należy o tym pamiętać, aby nie zaskoczyła nas sytuacja związana z załamaniem pogody i nieodpowiednim zabezpieczeniem przed deszczem.

 

Werdykt: 9.4/10

To namiot przeznaczony dla 3 osób, jego dokładne wymiary są następujące: 330 cm x 200 cm x 130 cm. Po spakowaniu zajmuje niewiele miejsca (54 cm x 17 cm x 17 cm), dodatkowo jest lekki i w związku z tym łatwo się go przenosi. Wodoodporność tropiku wynosi 3000 mm. Namiot waży niecałe 5 kg. Wykorzystane do produkcji materiały zapewniają optymalny przepływ powietrza.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Konstrukcja

Namiot ma dobrze przemyślaną konstrukcję. Składa się z sypialni, w której można odpocząć i się przespać, a także przedsionka. Można w nim zostawić swoje bagaże i inne przedmioty, które mogłyby nam przeszkadzać w trakcie snu. Sypialnia ma konstrukcję typu igloo, a przedsionek tunelową. Namiot odznacza się bardzo dobrą stabilnością i zapewnia odpowiednio dużą przestrzeń użytkownikom. Mieszczą się w nim 3 osoby i mogą one przyjąć wygodną pozycję niezależnie od innych. W zestawie znajduje się też wodoodporny tropik, dzięki któremu możemy zagwarantować sobie ochronę przed przemoknięciem. 

Wykonanie

Przeprowadzając test Coleman Darwin 3 Plus konsumenci skupili się przede wszystkim na jakości wykonania produktu, bo to od niej w dużym stopniu zależy trwałość i czas jego użytkowania. Użytkownicy potwierdzili, że namiot wykonano z solidnych materiałów, które połączono klejonymi szwami. Na powierzchni modelu nie pojawiają się przetarcia i dziury. Należy wspomnieć, że użyte do produkcji materiały zapewniają skuteczną ochronę przed deszczem i wiatrem, a także gwarantują odpowiednią wentylację. W środku namiotu nie jest zbyt gorąco, więc nic nie zakłóca naszego snu. Model ma wodoszczelną i ognioodporną podłogę. Powierzchnia namiotu została wykończona w taki sposób, że po usunięciu źródła ognia następuje szybkie i samoistne gaśnięcie materiału. Ochronę przed promieniowaniem UV zapewnia technologia UV Guard.

 

Szybkie rozkładanie

Aspektem, na który konsumenci zwracają uwagę jest nie tylko cena Coleman Darwin 3 Plus, ale też łatwość rozkładania namiotu. W tym modelu wykorzystano technologię Coleman Easy set up system, która umożliwia szybkie rozłożenie całej konstrukcji, nawet osobom bez doświadczenia. Na stelażach i materiale znajdują się stosowne oznaczenia. Mocowanie stelaża do podłogi przebiega szybko dzięki systemowi krążek-kolec. W zestawie znajduje się też sprzączka dociągająca, która umożliwia nam lepsze napięcie tropiku. Czynność ta nie powinna zająć nikomu dużo czasu. To bardzo ważne, jeśli decydujemy się na rozkładanie namiotu, kiedy zapada zmrok albo doszło do załamania pogody i każda minuta ma znaczenie.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ