Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Śpiwór Fjord Nansen Stavanger jest polecany przez osoby, które często śpią pod namiotem albo w innych wymagających warunkach. Ich zdaniem utrzymanie produktu w czystości nie jest trudne. Śpiwór ma docieplenie stóp, dlatego dobrze spisuje się nawet przy niskiej temperaturze. Sprawnie działający zamek jest zabezpieczony przed zacinaniem. 

 

Najważniejsze wady:

Ten model jest dostosowany do osób o wzroście około 180 cm. Trzeba wziąć to pod uwagę podczas zakupu, bo śpiwór może okazać się nieco mały. Zdarzają się jednak podróżnicy o wzroście ponad 180 cm, który korzystają z tego akcesorium. Przyznają oni jednak, że mogłoby być ono chociaż kilka centymetrów dłuższe.

 

Werdykt: 9.4/10

Opublikowane w Internecie opinie Fjord Nansen Stavanger stanowią potwierdzenie na to, że produkt podoba się większości osób, które zdecydowały się go kupić. Śpiwór jest na tyle szeroki, że można się w nim wygodnie ułożyć, mimo że ma kształt mumii. Komplet zawiera worek kompresyjny, do którego można włożyć złożony produkt i tym samym wygodnie go przenieść. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Podstawowe informacje

Fjord Nansen Stavanger to śpiwór typu mumia. Jest on dostosowany do temperatury maksymalnej 15 st. C. Temperatura komfortowa wynosi -2 st. C., przejściowa -7 st. C. i ekstremalna -22 st. C. Wymiary produktu to: 198 cm x 80 cm x 30 cm, a po złożeniu: 43 cm x 26 cm. Jego waga wynosi ok. 1,8 kg. Model jest wyposażony w listwę termiczną. Materiał wewnętrzny to POLICOTTON, a zewnętrzny POLI RIPSTOP. Cena Fjord Nansen Stavanger wynosi przeciętnie 200 zł. 

Sprawnie działający zamek

Użytkownicy zwracają uwagę na sprawnie działający zamek w Fjord Nansen Stavanger. Test potwierdził, że się on nie zacina, więc można łatwo otworzyć śpiwór i bez trudu go zasunąć. W efekcie przygotowanie do spania nie zajmuje dużo czasu, a kiedy jest nam trochę za ciepło, możemy wpuścić więcej powietrza do środka śpiwora. Warto wspomnieć o specjalnym systemie ANTI-BITE z szeroką, 3-centymetrową taśmą. Skutecznie zapobiega ona wcinaniu się materiału w zamek. Nie ma obaw o to, że np. w nocy dojdzie do jego zablokowania i trudno będzie sobie nam szybko poradzić z tą sytuacją. Na akcesorium umieszczono małą kartkę. Można na niej zapisać dane właściciela, co okazuje się przydatne w momencie zgubienia modelu. Etykietka jest praktyczna również wtedy, gdy osoby z nami podróżujące mają taki sam śpiwór.

 

Wykonanie

Przed zakupem konkretnego śpiwora, większość osób dokładnie analizuje to, z jakich materiałów są zrobione poszczególne produkty i na tej podstawie wybierają najlepszy. Opisywany model jest wykonany z dobrych gatunkowo tworzyw. Jego wypełnienie to Eko Loft Hollowfiber, ciepła, lekka ocieplina z silikonowanych włókien poliestrowych. Są one spiralnie skręcone. Materiał od strony zewnętrznej to POLI RIPSTOP, a od wewnętrznej POLICOTTON. Jest on przyjemny w dotyku i zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Test Fjord Nansen Stavanger wykazał, że znajdujące się u dołu docieplenie dobrze spełnia swoje zadanie.

 

Wygodne przenoszenie

Martwisz się o to, że przenoszenie śpiwora nie będzie łatwe? Jeśli kupisz ten produkt, nie musisz się tym przejmować. Ma on w zestawie solidnie zrobiony worek kompresyjny. Bez trudu mieści się w nim zwinięty śpiwór.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ