Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Scyzoryk waży niewiele, dlatego jego noszenie nie stanowi żadnego problemu. Można mieć to akcesorium zawsze pod ręką i korzystać z niego wtedy, gdy jest to niezbędne. Co więcej, produkt jest dobrze wyprofilowany, a w związku z tym poręczny (nie wyślizguje się z dłoni). Materiał wykonania jest najwyższej jakości, co gwarantuje długi czas użytkowania.

 

Najważniejsze wady:

Osoby, które miały okazję przetestować to akcesorium przyznają, że elementy, takie jak wykałaczka i pęseta są stosunkowo delikatnie. W rezultacie istnieje ryzyko ich wyłamania w trakcie otwierania scyzoryka (nie wolno używać zbyt dużej siły).

 

Werdykt: 9.7/10

Opinie o Victorinox Camper, jakie można przeczytać w Internecie są zazwyczaj pozytywne, a konsumenci zwracają uwagę na to, że akcesorium ma wiele zalet i dobrze spełnia swoje zadanie. Scyzoryk ma czerwony kolor, jego dokładna waga jest równa 74 g, a wymiary to: 91 mm x 18 mm x 27 mm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sposób wykonania

Producent zwraca uwagę, że proces produkcji scyzoryka jest przeprowadzany z najwyższą starannością, a kontrolę nad nim ma wielu pracowników. Ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej, chromowo-molibdenowej. Na powierzchni tego materiału nie pojawiają się ślady korozji, więc jeśli będziemy odpowiednio dbać o produkt, posłuży nam przez wiele lat. Poszczególne elementy mają różne twardości. Dla przykładu ostrza mają oznaczenie RC 56, piłki do drewna i pilniczki do paznokci RC 53, a korkociągi i sprężyny RC 49. Należy zwrócić uwagę, że piłki do metali i pilniki są utwardzane chromem i dlatego wykazują mniejszą podatność na zniekształcenia, można nimi ciąć i piłować stal oraz żelazo. Do produkcji nitów i rozetki wykorzystywany jest dobrej jakości mosiądz, oprawa zewnętrzna jest zrobiona z tworzywa celidorowego.

Waga

Produkt waży tylko 74 g, więc wygodnie nosi się go w kieszeni i tym samym można zawsze mieć go pod ręką. Osoby przeprowadzające test Victorinox Camper wskazują też, że akcesorium jest poręczne, a jego kształt został dostosowany do dłoni. Ryzyko, że scyzoryk wyślizgnie się z ręki w trakcie pracy jest minimalne, a to z kolei zwiększa nasze bezpieczeństwo.

 

Funkcje

Mimo że cena Victorinox Camper nie jest wysoka, akcesorium ma wiele zastosowań i łączy kilka funkcji. Przede wszystkim użytkownik może skorzystać z dużego i małego ostrza, ponadto ma do dyspozycji elementy, takie jak: korkociąg, otwieracz do puszek, otwieracz do kabli i płaski śrubokręt. W niektórych przypadkach przydatna okazuje się pęseta i wykałaczka. Model ma też szydło i ściągacz do izolacji, a także kółko do kluczy. Jak widać, to małe akcesorium może być przydatne w wielu sytuacjach.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ