Opinie o Victorinox Huntsman

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Scyzoryk Victorinox Huntsman jest odporny na działanie korozji, a w związku z tym możemy być pewni, że jego zakup będzie inwestycją na długi czas. Produkt jest lekki, waży tylko 97 g, więc można zawsze mieć go pod ręką i korzystać z niego wtedy, kiedy go potrzebujemy. Scyzoryk ma wiele funkcji, m.in. można go wykorzystać jako korkociąg i do otwierania puszek (przyda się na biwakach).

 

Najważniejsze wady:

Jak pokazał test Victorinox Huntsman, niektóre elementy trudno wysuwają się z rękojeści, co może irytować, kiedy potrzebujemy ich użyć. Opinie użytkowników wskazują, że problem ten dotyczy w szczególności małego i dużego ostrza.

 

Werdykt: 9.8/10

Większość osób, które zdecydowały się kupić ten produkt jest zadowolona z podjętej decyzji, a świadczą o tym pozytywne opinie o Victorinox Huntsman. Produkt jest lekki i poręczny, dodatkowo ładnie się prezentuje. Jego dokładne wymiary to: 91 mm x 21 mm x 27 mm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Solidne wykonanie

Zachętą do zakupu produktu może być nie tylko atrakcyjna cena Victorinox Huntsman, ale też to, że jego jakość wykonania jest bardzo dobra. Akcesorium wykazuje bardzo dużą odporność na działanie korozji i innych czynników. Po dłuższym czasie użytkowania jego powierzchnia nadal pozostaje gładka. Nie tworzą się na niej żadne zniekształcenia, co mogłoby źle wyglądać. Użytkownik musi tylko dobrze dbać o produkt i od czasu do czasu dokładnie go wyczyścić. Mówiąc o jakości wykonania nie można nie wspomnieć o tym, że scyzoryk Victorinox Huntsman jest objęty dożywotnią gwarancją. Kupując go masz pewność, że inwestujesz w sprawdzony i wytrzymały model.

Szerokie możliwości zastosowania

Prezentowany scyzoryk składa się z wielu różnych elementów. Użytkownik może korzystać m.in. z dużego i małego ostrza, a także nożyczek i piłki do drewna. Dodatkowo akcesorium okaże się przydatne do otwierania wina (korkociąg) i piwa (otwieracz do kapsli) czy puszek z konserwą. W efekcie jest niezastąpione w trakcie biwaku, ale też spotkań ze znajomymi na świeżym powietrzu. Model ma także mały, płaski śrubokręt. Kolejnym elementami są wykałaczka, pęseta, szydło, hak wielofunkcyjny, ściągacz do izolacji i kółko do kluczy. 

 

Pochodzi od sprawdzonej firmy

Produkt pochodzi od sprawdzonej marki Victorinox, która jest uznawana za światowego lidera w produkcji scyzoryków wielofunkcyjnych. Zakup akcesorium od producenta cieszącego się popularnością i uznaniem wśród konsumentów zwiększa szansę na to, że będziemy zadowoleni z podjętej decyzji. Firma Victorinox dba o to, aby dostarczane na rynek produkty były nie tylko wytrzymałe, ale też poręczne i wygodne w użytkowaniu. Taki jest opisywany scyzoryk Victorinox Huntsman.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Adam Kropiowski

October 12, 2020 at 12:29 am

Jeden z najlepiej skonfigurowanych modeli Victorinoxa..do miasta i do lasu..to właśnie ten model jest moim backup em.. mogę nim obcinać gałęzie czyścić pistolet wyjąć go bez wywoływania paniki w markecie lub też przygotować romantyczną kolację ..warto dokupić dedykowane firmowe etui..no i nie szkoda go nie jest rogi a w serwisie wszystko wymienią na nowe gdyby się zepsuło

Odpowiadać
Zespół PlanujWłuczęgę.com

October 12, 2020 at 8:59 am

Dzień dobry,

Dziękujemy za opinię.

Pozdrawiamy,
Zespół PlanujWłóczęgę.com

Odpowiadać