Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Choć cena Victorinox Rescue Tool nie jest najniższa scyzoryk cieszy się popularnością wśród kupujących. Jest on objęty dożywotnią gwarancją, więc prawdopodobnie nie będziemy musieli już nigdy wydawać pieniędzy na zakup nowego akcesorium. Produkt jest lekki i poręczny, więc wygodnie się z niego korzysta.

 

Najważniejsze wady:

Część osób przyznaje, że plastik znajdujący się na zewnątrz obudowy nie jest najlepiej wykonany. To materiał podatny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania. W związku z tym warto pamiętać, aby przechowywać akcesorium w bezpiecznym miejscu np. nie w tej samej kieszeni, co klucze.

 

Werdykt: 9.4/10

W Internecie można znaleźć przede wszystkim pozytywne opinie o Victorinox Rescue Tool. Pozwala to sądzić, że produkt jest dobrej jakości. Jego waga wynosi 167 g, szerokość jest równa 48 mm, a głębokość wynosi 40 mm. Długość po złożeniu to 122 mm. Sporo osób wybiera ten scyzoryk na prezent.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcjonalność

Powodem, dla którego konsumenci decydują się na zakup tego scyzoryka jest jego funkcjonalność. Składa się on z wielu wyciąganych elementów, które sprawiają, że można go używać w różnych sytuacjach. Mowa tutaj m.in. o blokowanych ostrzach głównych, które można rozkładać jedną ręką. Są one częściowo ząbkowane (90 mm). Dodatkowo scyzoryk ma wkrętak krzyżowy, wytrzymały wkrętak płaski, narzędzie do podważania i zdejmowany zbijak do szyb. Do dyspozycji użytkownika pozostaje też rozwiertak, narzędzie do ściągania izolacji, kółko do kluczy i wykałaczka. W sytuacjach zagrożenia pomocne może okazać się ostrze do cięcia pasów samochodowych. Należy wspomnieć, że prezentowane akcesorium powstało we współpracy ze służbami medycznymi. Zadbano o to, aby stworzyć niewielkie, poręczne narzędzie przydatne w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej.

Dodatkowe akcesoria

W komplecie znajduje się nylonowy futerał zabezpieczający produkt przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przeprowadzony test Victorinox Rescue Tool potwierdził, że jest to przydatne akcesorium, które dobrze spełnia swoje zadanie. Co więcej, zestaw zawiera też nylonowy sznurek przytwierdzony do scyzoryka. W efekcie łatwiej wyciągnąć narzędzie np. z kieszeni, plecaka albo z torebki.

 

Jaskrawy kolor

Kupującym przypadło do gustu to, że scyzoryk ma jaskrawy kolor, więc łatwo znaleźć go w ciemności. Jeśli wybierzemy się na dłuższy spacer i przez przypadek wypadnie on na trawę, istnieje większa szansa na to, że szybko go wypatrzymy. Dodatkowo konsumenci zaznaczają, że obudowa prezentuje się oryginalnie na tle większości narzędzi, jakie są dostępne na rynku.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ