Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Scyzoryk ma wygodną, dobrze wyprofilowaną rękojeść pokrytą wysokiej jakości materiałem. Uchwyt dobrze układa się w dłoni, więc ze scyzoryka wygodnie się korzysta. Produkt jest niewielki i dlatego też okazuje się wygodny w przenoszeniu. Nie trzeba zastanawiać się, gdzie włożyć akcesorium, aby nam ono nie przeszkadzało. 

 

Najważniejsze wady:

Jednym z elementów scyzoryka są kombinerki, jednak osoby korzystające z nich przyznają, że są bardzo małe, dlatego nie nadają się do bardziej wymagających prac. Jeśli chcemy odgiąć np. grubszy drut, możemy mieć z tym problem (potrzeba siły i cierpliwości).

 

Werdykt: 9.6/10

Opinie o Victorinox SwissChamp są pozytywne, bo scyzoryk jest objęty dożywotnią gwarancją. Oznacza to, że jakość jego wykonania jest bardzo dobra. Produkt waży 187 g. Jego długość po złożeniu wynosi dokładnie 91 mm. Szerokość jest równa 27 mm, a grubość – 33 mm. Model pochodzi z serii Swiss Army Knives i ma czerwoną rękojeść. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Jakość wykonania

Rękojeść scyzoryka została zrobiona z celidoru, który nie jest podatny na zarysowania i zniekształcenia. Do produkcji pozostałych elementów wykorzystano stal nierdzewną. Nawet po wielu miesiącach intensywnego użytkowania na jej powierzchni nie pojawiają się ślady korozji. Należy jednak dbać o akcesorium i regularnie je czyścić, wtedy na dłużej zachowa początkowy wygląd.

Uniwersalność i funkcjonalność

Osoby przeprowadzające test Victorinox SwissChamp uznały, że prezentowany scyzoryk ma uniwersalne zastosowanie. Aż 33 funkcje pozwalają na wykorzystanie go w różnych sytuacjach. Produkt przyda się podczas wykonywania codziennych prac domowych, na biwaku, pod namiotem i w wielu innych miejscach. Akcesorium ma m.in. duże i małe ostrze, a także korkociąg i otwieracz do puszek (niezastąpiony podczas spotkań ze znajomymi w plenerze). Użytkownik może też skorzystać z małego śrubokrętu, piłki do drewna, przyrządu do zdejmowania haczyków i haka wielofunkcyjnego. Do przydatnych akcesoriów można też zaliczyć pęsetę, nożyczki i wykałaczkę. Majsterkowicze są zadowoleni z miarki (cm i cale), która pozwala dokładnie odmierzyć wskazaną odległość. W niektórych przypadkach niezastąpiony okazuje się długopis i lupa. Biorąc pod uwagę funkcjonalność Victorinox SwissChamp, cena produktu jest przystępna.

 

Kompaktowe wymiary

Dla wielu osób ogromne znaczenie ma to, że scyzoryk po złożeniu zajmuje mało miejsca, dlatego wygodnie się go przenosi i nie trzeba długo zastanawiać się, w jakim miejscu go umieścić. Dodatkowo akcesorium jest poręczne i nie wyślizguje się z dłoni, a to z kolei wpływa nie tylko na komfort, ale też bezpieczeństwo użytkowania. Zaletą jest także solidne wykonanie i klasyczny wygląd.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ