Opinie o Camry CR 8061

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Najważniejsze zalety:

W lodówce z pewnością zmieści się wszystko, co jest nam potrzebne, gdyż jej pojemność jest równa 45 l. Mimo to przeniesienie jej nie jest kłopotliwe, ponieważ została wyposażona w praktyczny, składany uchwyt. Pokrywa jest zamykana na zatrzaski, gwarantuje szczelność. Temperatura w komorze jest utrzymywana przez długi czas na tym samym poziomie, co potwierdził test Camry CR 8061.

 

Najważniejsze wady:

Podczas pracy urządzenie generuje stosunkowo duży hałas, w szczególności gdy komora jest napełniona po brzegi. Z czasem można się do niego przyzwyczaić, jednak na początku wydawane przez lodówkę dźwięki mogą być drażniące.

 

Werdykt: 9.7/10

Ta lodówka turystyczna może być zasilana nie tylko z gniazda zapalniczki samochodowej, ale i sieci 230 V. W ten sposób można uzyskać większą moc chłodzenia, do 58 W. Sprzęt estetycznie wygląda, w dodatku obudowa nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne. Warto zabierać go ze sobą na dłuższe oraz krótsze wyjazdy.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Duża komora chłodząca

Urządzenie bez wątpienia przypadnie do gustu większym rodzinom, a także osobom często podróżującym z kilkuosobową grupą znajomych. W komorze chłodzącej zmieści się dużo jedzenia, możemy też wstawić kilka butelek z napojami (odpowiednio wyprofilowana pokrywa umożliwia postawienie ich pionowo bez ryzyka przewrócenia). Nie trzeba się martwić, że w trakcie podróży szybko skończą się zapasy, w efekcie czego konieczne będzie zrobienie zakupów. Lodówkę można wziąć ze sobą na biwak, kemping, dłuższy urlop, a nawet wypoczynek na plaży. Tak twierdzą osoby publikujące opinie o Camry CR 8061.

Efektywne chłodzenie

Sprzęt gwarantuje efektywne chłodzenie i uzyskanie w komorze temperatury do 20 st. C niższej od temperatury otoczenia. Chłód utrzymuje się wewnątrz lodówki przez długi czas, na co wpływa solidna obudowa z izolacją termiczną. Ważne jest to, że nawet po odłączeniu urządzenia od źródła zasilania temperatura we wnętrzu nie wzrasta za szybko, co zapobiega nadmiernemu ogrzaniu, a nawet zepsuciu przechowywanego jedzenia.

 

Funkcja grzania

Lodówka może być używana zarówno latem, jak i w pozostałe pory roku, również zimą. Wszystko ze względu na to, że poza funkcją chłodzenia, wyposażono ją także w funkcję grzania. Wówczas moc urządzenia wynosi 52 W lub 40 W, zależnie od źródła zasilania. Sprzęt jest użyteczny, dzięki niemu możemy przykładowo przewieźć ciepłe potrawy na imprezę do znajomych. Po wyjęciu ich z lodówki ponowne podgrzewanie często nie jest konieczne, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu.

 

Kółka w podstawie

Nie trzeba się martwić, że pełne po brzegi urządzenie okaże się zbyt ciężkie, aby je szybko przenieść z miejsca na miejsce. W jego podstawie znajdują się niewielkie, kauczukowe kółka, dlatego możemy je swobodnie prowadzić po chodniku. To duże udogodnienie dla osób, które nie powinny dźwigać ciężkich przedmiotów, np. ze względu na problemy z kręgosłupem. Wygodna rączka ułatwia wyjmowanie sprzętu z samochodu i wkładanie go. Należy podkreślić, że kłopotliwe nie jest także samo otwieranie lodówki. Choć pokrywa jest gruba i szczelna, możemy ją podnieść jedną ręką, bo działa płynnie dzięki specjalnym zawiasom. Niska cena Camry CR 8061 jest dodatkową zachętą do zakupu sprzętu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ