Opinie o Camry CR 93

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Lodówkę można podłączyć nie tylko do gniazda samochodowej zapalniczki, ale też zwykłego gniazdka. Ma ona długi przewód (2 m), który nie jest podatny na plątanie. Analizując opinie o Camry CR 93 nasuwa się wniosek, że dodatkowym atutem modelu jest możliwość podgrzewania umieszczonego w środku jedzenia czy napojów, a nie tylko chłodzenia. To użyteczny sprzęt.

 

Najważniejsze wady:

Niektórzy użytkownicy uważają, że urządzenie mogłoby gwarantować nieco bardziej efektywne chłodzenie. W upalne dni, kiedy temperatura przekracza 30 st. C, może się okazać, że przechowywane w środku napoje nie są tak zimne, jak byśmy chcieli.

 

Werdykt: 9.8/10

Nieliczne wady nie powinny zniechęcać do zakupu urządzenia, tym bardziej że przydaje się ono nie tylko latem. Sprzęt na pewno docenią osoby, które często podróżują i spędzają w samochodzie dużo czasu. Jest on pojemny i na pewno pomieści zapasy jedzenia czy picia. Specjalny test Camry CR 93 dowodzi, że lodówka nie zajmuje dużo miejsca w aucie.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Poręczność

Choć urządzenie ma dużą pojemność (równą 32 l), nie ma problemu z przenoszeniem go. Bez wątpienia nie będziemy narzekać, że sprzęt jest mało poręczny i nawet wyjmowanie go z samochodu nie sprawi problem. Całkowite wymiary modelu to: 44 cm x 32 cm x 44,7 cm. Możemy wziąć lodówkę na plażę, piknik i w wielogodzinną podróż, np. za granicę. Jednocześnie nie należy się martwić, że wewnątrz nie zmieści się wszystko, co jest nam potrzebne. Przenoszenie sprzętu ułatwia wygodna rączka, którą później można schować w pokrywie. Nie tylko poręczność zachęca do zakupu urządzenia. Także cena Camry CR 93 jest korzystna.

Obudowa z izolacją termiczną

Za sprawą obudowy z grubą warstwą izolacji termicznej możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury wewnątrz komory, również po odłączeniu urządzenia od zasilania. Nie ma więc ryzyka, że przewożona w środku żywność szybko się zepsuje, a tym samym zmarnuje. Co ważne, w trybie chłodzenia lodówka pozwala na osiągnięcie temperatury niższej o 20 stopni od temperatury otoczenia. W przypadku, gdy podłączymy sprzęt do gniazda zapalniczki samochodowej, moc chłodzenia jest równa 48 W, a grzania 40 W. Z kolei przy zasilaniu z sieci 230 V moc chłodzenia wynosi 58 W, a grzania 50 W.

 

Solidność

Ponieważ najlepsza lodówka turystyczna nie jest podatna na pęknięcia i inne uszkodzenia mechaniczne, również model marki Camry został wykonany z wytrzymałych materiałów. Możemy ją bez przeszkód zabierać ze sobą na każdy wyjazd (zarówno dłuższy, jak i krótszy), a mimo to na obudowie nie pojawią się mało estetyczne ślady użytkowania. Solidne zawiasy umożliwiają łatwe podniesienie pokrywy, nie trzeba przy tym używać dużej siły. Rączka jest gruba i nie powinniśmy się obawiać o jej pęknięcie.

 

Mało kłopotliwe mycie

Każdą lodówkę turystyczną należy każdorazowo umyć po użyciu, aby pozbyć się resztek żywności i zapobiec namnażaniu się bakterii. Na szczęście utrzymanie komory w czystości nie jest trudne, ponieważ nie ma w niej trudno dostępnych zakamarków. Wystarczy więc przetrzeć wnętrze urządzenia gąbką namoczoną w wodzie z dodatkiem łagodnego detergentu, a później wytrzeć do sucha. Nie zajmie to dużo czasu.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ