Opinie o Crank Brothers Multi 19

Ostatnio aktualizowane: 21.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Crank Brothers to multitool rowerowy, który przyda się każdemu miłośnikowi kolarstwa wybierającemu się na dłuższą trasę. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją producenta, dlatego warto w niego zainwestować. Narzędziownik jest lekki i zajmuje mało miejsca. Łatwo się z niego korzysta nawet w stresujących sytuacjach. 

 

Najważniejsze wady:

Do zestawu dołączono pokrowiec przeznaczony do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia multitoola. Część osób zaznacza jednak, że etui już po stosunkowo krótkim czasie użytkowania nie wygląda tak dobrze, jak w momencie zakupu produktu. 

 

Werdykt: 9.7/10

Czytając zamieszczone w Internecie opinie Crank Brothers Multi 19, można dojść do wniosku, że konsumenci są zadowoleni z zakupu tego modelu i polecają go innym zainteresowanym inwestycją w taki narzędziownik. Ten multitool przydaje się wtedy, kiedy dojdzie do awarii naszego roweru i będziemy chcieli skutecznie usunąć jej skutki.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Wykonanie i wymiary

Wybierając multitool, trzeba w szczególności zwrócić uwagę na jakość jego wykonania. To jedna z najważniejszych cech, od których zależy trwałość urządzenia. Do produkcji opisywanego przez nas modelu wykorzystano wytrzymałą stal 6150. To z niej zrobiono narzędzia, które są odporne na zniekształcenia. Korpus wykonano z dobrego gatunkowo, a przy tym lekkiego aluminium 6061-T6. Produkt waży tylko 175 g, a jego długość jest równa 89 mm. Nie powinniśmy mieć żadnego problemu z tym, aby zabrać multitool w dłuższą trasę rowerową, nawet jeśli nasz bagaż jest mały i dlatego też wolne miejsce jest ograniczone. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją producenta.

Narzędzia

Prezentowany multitool ma kilka narzędzi, za pomocą których będzie można usunąć awarię w rowerze. Jednym z nich jest skuwacz dostosowany do różnych modeli łańcucha. Dodatkowo model zawiera 4 klucze do szprych, a także imbusy (od wartości 2 do 8). Nierzadko przydatne okazują się śrubokręty, do wyboru są dwa typu Philips i jeden płaski. Użytkownik może też skorzystać z klucza nasadkowego 8 mm lub 10 mm i wykorzystać klucz torx t-25 i t-10. Przeprowadzony test Crank Brothers Multi 19 wykazał, że każde z wymienionych narzędzi odznacza się trwałością.

 

Futerał na narzędzia

Cena Crank Brothers Multi 19 nie wydaje się wysoka, jeśli wziąć pod uwagę ilość narzędzi i to, że w zestawie znajduje się praktyczny pokrowiec. Etui jest zrobione ze stali nierdzewnej i polimerów. Zapewnia ono bezpieczeństwo podczas przenoszenia multitoola. Model ma złoto-srebrny kolor. Jest on też dostępny w szarej i w czerwonej wersji kolorystycznej.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ