Opinie o Leatherman Sidekick

Ostatnio aktualizowane: 22.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Opinie Leatherman Sidekick potwierdzają, że multitool jest odporny na działanie czynników zewnętrznych. Na jego powierzchni nawet po dłuższym czasie użytkowania nie pojawia się korozja. Produkt jest objęty 25-letnią gwarancją producenta. Akcesorium po złożeniu zajmuje mało miejsca. Blokada noża i piły gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania.

 

Najważniejsze wady:

Zdaniem części osób końcówka śrubokręta płaskiego nie jest solidnie wykonana, więc istnieje ryzyko, że szybko dojdzie do jej uszczerbienia. W związku z tym warto uważać, korzystając z tej funkcji. 

 

Werdykt: 9.8/10

Multitool składa się z 15 narzędzi, które przydają się w różnych sytuacjach. Z akcesorium można korzystać na co dzień, a także podczas campingu, wykonywania drobnych prac czy wędkowania. Produkt jest lekki, a tym samym wygodny w noszeniu. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Funkcje

Jak już zostało wspomniane, multitool Leatherman Sidekick 831439 ma aż 15 funkcji. To daje pewność, że będziemy często z niego korzystać. Akcesorium na sprężynujące kombinerki uniwersalne i płaskie oraz przecinak do drutu. Ponadto użytkownik może skorzystać z noża z ostrzem gładkim lub ząbkowanym (każdy z nich jest zrobiony ze stali 420HC). Nierzadko, szczególnie podczas campingu, przydaje się piła i pilnik do drewna. Przy drobnych pracach domowych można wykorzystać mały lub średni śrubokręt płaski, a także śrubokręt typu krzyżak. Ponadto model ma otwieracz do kapsli i do puszek, przyrząd do zdejmowania izolacji, miarkę i karabińczyk. Każda z funkcji działa sprawnie, co potwierdziły osoby przeprowadzające test Leatherman Sidekick.

Wykonanie

Nietrudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że najlepszy multitool musi być solidnie zrobiony. Modele wykonane ze stali nierdzewnej odznaczają się trwałością. Z tego właśnie materiału zrobiono opisywany przez nas produkt. Na jego powierzchni nie pojawia się korozja, multitool wykazuje odporność na zniekształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Cena Leatherman Sidekick wynosi ponad 200 zł, ale prawie każdy kupujący twierdzi, że produkt jest wart zapłaty takiej sumy. Nabycie tego multitoola to inwestycja na wiele lat.

 

Wymiary

Istotne z punktu widzenia wygody użytkowania jest to, aby akcesorium po złożeniu zajmowało mało miejsca. Wtedy jego przenoszenie jest wygodne, więc można mieć multitool zawsze pod ręką i korzystać z niego, kiedy jest to konieczne. Długość produktu po złożeniu wynosi 97 mm. Akcesorium waży niecałe 200 g, więc jest lekkie. Aby ułatwić sobie przenoszenie multitoola i zapobiec jego uszkodzeniu, warto używać etui. Należy wspomnieć o blokadzie noża i piły, dzięki której podczas przenoszenia produktu w kieszeni spodni czy koszuli możemy czuć się bezpieczni (brak ryzyka przypadkowego otwarcia).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ