Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

To multitool w formie bransoletki, którą wygodnie się nosi i można mieć ją zawsze na nadgarstku, bez względu na sytuację. Gadżet ma stalowy kolor, prezentuje się elegancko i podoba się w szczególności mężczyznom. Produkt zrobiono ze stali nierdzewnej 17-4. Gadżet waży niecałe 150 g. 

 

Najważniejsze wady:

W pojedynczych opiniach można przeczytać, że w miejscu łączenia poszczególnych elementów pojawiają się drobne ślady rdzy. Trzeba pamiętać, aby odpowiednio konserwować bransoletę i o nią dbać, w ten sposób możemy unikać jej szybkiego zniszczenia.

 

Werdykt: 9.4/10

Leatherman Tread 831998 to bransoletka multitool o szerokich możliwościach zastosowania. Model składa się z 29 przydatnych funkcji, więc można z niego korzystać w różnych sytuacjach. Co istotne, kupujący może nabyć dodatkowo adaptery ChronoLinks, dzięki którym multitoola będzie można używać jak bransoletę do zegarka.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Łatwa obsługa

Konsumenci wystawiający opinie Leatherman Tread wskazują, że korzystanie z poszczególnych narzędzi nie jest niczym trudnym. Nie trzeba się męczyć, aby użyć tej funkcji, która jest akurat potrzebna. Jak korzystać z multitoola? Trzeba zdjąć bransoletkę z nadgarstka, a później złożyć ramiona tak, aby wyeksponować wkrętak, który jest nam potrzebny. Producent znacznie ułatwił to zadanie, bo każdy element jest odpowiednio oznaczony. 

Wiele różnych funkcji

Choć cena Leatherman Tread wynosząca ponad 700 zł może nieco zniechęcać do zakupu tego produktu, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że ma on wiele funkcji. Jest ich prawie 30, co czyni model jednym z najbardziej zaawansowanych na rynku. Multitool ma przecinak przeznaczony do bezpiecznego otwierania paczek, a także niewielkie narzędzie pozwalające łatwo wyciągnąć kartę SIM z wąskiego slotu. Użytkownik może także skorzystać z płaskich śrubokrętów o różnych wymiarach, śrubokrętów typu krzyżak i płaskich kluczy uniwersalnych. Nierzadko przydatne okazują się śrubokręty torx. Multitool ma też zbijak do szyb, który można wykorzystać w sytuacjach zagrożenia np. podczas wypadku. Praktycznym narzędziem przydatnym w codziennym życiu jest otwieracz do kapsli.

 

Wykonanie

Prezentowany multitool zrobiono ze stali 17-4. To wytrzymały materiał, który na długo zachowuje początkowe właściwości. Trzeba tylko odpowiednio dbać o produkt, aby zachować jego sprawność i ładny wygląd. Multitool jest objęty 25-letnią gwarancją, co potwierdza wysoką jakość jego wykonania. Osoby, które kupiły produkt i wykonały test Leatherman Tread, są zadowolone z jego użytkowania. Z uwagi na to, że multitool waży tylko 150 g, jego noszenie na nadgarstku nie powoduje dyskomfortu. Obsługa narzędzi nie jest niczym trudnym. Konsumentów do zakupu przekonuje także to, że można zastosować adaptery ChronoLinks i wykorzystać produkt jako bransoletę do zegarka.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ