Opinie o Milo Brenta

Ostatnio aktualizowane: 22.04.24

 

Najważniejsze zalety:

Męskie spodnie trekkingowe Brenta wykonano z tkaniny, która rozciąga się w 4 kierunkach. Dzięki temu osoba je nosząca ma zapewnioną większą swobodę ruchów. Zewnętrzna warstwa materiału jest mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Z przodu znajdują się dwie kieszenie, dodatkowo jedna jest na udzie i jedna z tyłu. To pozwala na bezpieczne przenoszenie drobnych przedmiotów i zapewnia łatwy dostęp do nich. Nogawki są rozpinane u dołu, aby nie było problemów z założeniem butów z wysoką cholewką.

 

Najważniejsze wady:

Spodnie mają czarny kolor, który jednak z czasem traci na intensywności. Staje się on wyblakły, a ubranie wygląda na sprane. Można opóźnić ten proces, stosując się do wszystkich zaleceń dotyczących pielęgnacji spodni Milo Brenta. 

 

Werdykt: 9.4/10

Ubranie jest dostępne w rozmiarze od S do XXL. Materiał wykonania to w 93% Extendo, a w 7% elastan. Z uwagi na to, że spodnie mają czarny kolor, łatwo dopasować je do innych ubrań outdoorowych. Ubranie waży 500 g, jest lekkie i elastyczne. W komplecie znajduje się pasek. Cena Milo Brenta wynosi ponad 300 zł. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Materiał Extendo

W procesie produkcji wykorzystano materiał Extendo, a przeprowadzony test Milo Brenta potwierdził, że jego jakość jest bardzo dobra. Użyta tkanina rozciąga się w 4 strony, więc odznacza się ponadprzeciętną elastycznością. Składa się ona ze specjalnych włókien, które są wytrzymałe. Warstwa wewnętrzna materiału skutecznie odprowadza wilgoć na powierzchnię, więc nie czujemy nieprzyjemnego potu na skórze. Zaletą materiału Extendo jest to, że szybko schnie, a dodatkowo na długo zachowuje swój początkowy kształt. Nie trzeba się martwić o to, że spodnie po kilku praniach znacznie się rozciągną. W innych produktach marka Milo wykorzystuje też materiał Extendo, tyle że typ WN ma grubsze, cieplejsze wykończenie.

Sposób wykonania

Jakość wykonania męskich spodni trekkingowych jest zadowalająca. Zewnętrzna warstwa materiału jest dobrze zabezpieczona przed uszkodzeniami mechanicznymi. Część wewnętrzna skutecznie odprowadza wilgoć. Dodatkowo w miejscach, w których zazwyczaj na spodniach najczęściej pojawiają się przetarcia czy inne uszkodzenia umieszczono specjalne wzmocnienia Ripstop. 

 

Wygoda noszenia

Wystawianie opinie o Milo Brenta są pochlebne. Ubranie jest doceniane w głównej mierze za wygodę noszenia. Z uwagi na to, że spodnie mają elastyczny materiał, w żadnym stopniu nie ograniczają ruchów. W kroku znajduje się materiałowy klin, dołączony pasek ułatwia dopasowanie ubrania w pasie, tak aby się nie zsuwało w trakcie chodzenia. Osoby noszące te spodnie trekkingowe doceniają też kieszonki, które są rozmieszczone w odpowiednich miejscach i można w nich bezpiecznie przechowywać np. telefon czy gotówkę. Obwód nogawki można łatwo zmniejszyć, korzystając przy tym ze ściągacza. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ