Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

To zdaniem sporej grupy konsumentów najlepszy termos, który utrzymuje odpowiednią temperaturę cieczy przez długi czas. Od wewnątrz produkt pokryty jest warstwą srebra, która ma działanie antybakteryjne. W zestawie znajdują się dwa kubki ułatwiające picie z termosu. Model ma solidne zamknięcie, korek automatyczny i zwykły, które zapewniają szczelność na odpowiednim poziomie.

 

Najważniejsze wady:

Użytkownicy wskazują, aby nie myć termosu w zmywarce, bo wtedy łatwo traci on początkowy kolor, a tym samym estetyczny wygląd. Zalecane jest mycie ręczne, które zajmuje więcej czasu.

 

Werdykt: 9.4/10

Prezentowany termos jest solidnie zrobiony, dlatego też użytkownicy wystawiają na jego temat pozytywne opinie. Esbit 1l ma pojemność równą 1 l, choć w ofercie producenta są też mniejsze termosy: 350 ml, 500 ml i 750 ml. Jego wymiary to: średnica – 9 cm i wysokość – 27,5 cm. 

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Użyte do produkcji materiały

Istotnym aspektem, na który trzeba koniecznie zwrócić uwagę przy zakupie termosu, jest jakość jego wykonania. Jeśli zainwestujemy w solidny produkt, istnieje zdecydowanie większa szansa, że będziemy zadowoleni z jego zakupu i nie będzie konieczności jego szybkiej wymiany. Opisywany termos wyprodukowano z dobrej gatunkowo stali nierdzewnej. Wykazuje ona odporność na zniekształcenia i działanie wysokiej temperatury. Od zewnątrz produkt jest pokryty specjalną, antypoślizgową powłoką. Gwarantuje ona pewny chwyt i tym samym zabezpiecza przed przypadkowym upuszczeniem termosu na podłogę. Kubek można wygodnie i pewnie trzymać, nawet jeśli mamy założone rękawiczki. Od wewnątrz termos jest pokryty cienką warstwą srebra, która ma działanie antybakteryjne. Dodatkowo sprawia ona, że czyszczenie produktu jest prostsze (ułatwia usuwanie osadu). 

Podwójna ścianka termoizolacyjna

Jak można przeczytać w recenzjach osób, które przeprowadziły test Esbit 1l, termos ma bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Wszystko dlatego, że ma on podwójne ścianki, więc ciecz zdecydowanie dłużej zachowuje swoją początkową temperaturę. W rezultacie gorąca kawa, która została wlana rano, pozostaje ciepła nawet przez kilka do kilkunastu godzin. Co więcej, warto podkreślić, że termos utrzymuje nie tylko wysoką, ale też niską temperaturę. Oznacza to, że można z niego korzystać nie tylko w chłodne dni, ale też wiosną i latem.

 

Kubeczki

W zestawie znajdują się dwa kubeczki, które odznaczają się solidnością wykonania. Z uwagi na te dodatki, termos idealnie sprawdzi się podczas wycieczki odbywanej wspólnie z inną osobą. Gorącą herbatą możemy podzielić się z bliskim. Kubki nie są zbyt duże, ale wygodnie trzyma się je w dłoni. Dzięki temu, że otwór wlewowy jest spory, ich napełnianie nie stanowi problemu, bez względu na warunki, w jakich się znajdujemy.

 

Minimalistyczny design

Czy wygląd termosu ma znaczenie? Większość konsumentów odpowiada, że tak, bo lubią korzystać z estetycznie wykonanych kubków. Ten produkt jest utrzymany w ciemnej kolorystyce, ale ma drobne, pomarańczowe akcenty. Termos podoba się zarówno kobietom, jak i mężczyznom i to niezależnie od wieku. Konsumenci doceniają też to, że cena Esbit 1l, mimo dużej pojemności naczynia, nie jest wysoka. Termos można kupić za mniej niż 100 zł, co nie jest wysoką kwotą, biorąc pod uwagę, że można używać go cały rok.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ