Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Urządzenie jest wytrzymałe. Wyposażono je w wodoodporną cewkę, a dodatkowo odpowiednio zabezpieczono przed przenikaniem kurzu do środka. To profesjonalny wykrywacz metali, który można szybko przygotować do użytku. Dobór odpowiednich ustawień nie jest kłopotliwy. Wykrywacz ma duży wyświetlacz LCD, z którego możemy odczytać m.in. typ znalezionego obiektu oraz prawdopodobną głębokość, na jakiej się znajduje.

 

Najważniejsze wady:

Po tym, jak został przeprowadzony test Garrett AT Pro okazało się, że jedną z istotniejszych wad modelu jest brak podświetlenia wyświetlacza. Z tego powodu używanie sprzętu po zapadnięciu zmroku może być mniej komfortowe.

 

Werdykt: 9.3/10

Wykrywacz można zanurzyć w wodzie na głębokość do 3 metrów bez ryzyka poważnej awarii. Z pewnością nie zepsuje się on również po uderzeniu w drzewo czy upadek na ziemię z niewielkiej wysokości. To solidny sprzęt odpowiedni dla doświadczonego poszukiwacza. Jest on zasilany 4 bateriami AA, możemy je wymienić na przystosowane do wielokrotnego ładowania akumulatorki.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Słuchawki Garett Master Sound

Poza bateriami i instrukcją, w zestawie razem z wykrywaczem dostajemy nauszne słuchawki Garrett Master Sound. To sprzęt z dwoma indywidualnymi regulatorami głośności na każdej muszli. Słuchawki obito skóropodobnym materiałem (podobnie jak nauszniki), w efekcie czego estetycznie wyglądają, a w dodatku można je nosić przez kilka godzin bez przerwy nie odczuwając przy tym dyskomfortu. Mają one wzmocniony, spiralny przewód, który rozciąga się na długość do 250 cm. Impedancja sprzętu jest równa 8 Ohmów, a pasmo przenoszenia obejmuje zakres od 30 do 18 000 Hz. Mimo że w zestawie są słuchawki, cena Garrett AT Pro jest stosunkowo niska.

 

Przydatne funkcje

Urządzenie ma kilka funkcji, które z pewnością docenią profesjonalni poszukiwacze. Jedną z nich jest IRON AUDIO pozwalające na sygnalizowanie dyskryminowanych obiektów. Do wyboru mamy 6 trybów pracy, a także tryb namierzania pinpoint umożliwiający precyzyjne zlokalizowanie zakopanych w ziemi przedmiotów. Możemy też samodzielnie regulować czułość i zasięg. Doświadczeni użytkownicy przekonują, że nie trzeba nawet patrzeć na wyświetlacz, aby sprawdzić, jak duży obiekt został namierzony. Zwykle wystarczy wsłuchanie się w sygnał dźwiękowy. To bardzo wygodne, bo nie trzeba długo się zastanawiać, czy warto wykopać zlokalizowany przedmiot.

 

Łatwy transport

Wykrywacz nie jest ciężki, a osoby publikujące opinie o Garrett AT Pro to potwierdzają. Przenoszenie go z miejsca na miejsce nie stanowi problemu. Wpływa na to także 3-elementowa konstrukcja. Po złożeniu sprzęt nie zajmuje dużo miejsca w aucie, można go swobodnie przechowywać w szafie czy specjalnym schowku. Co ważne, urządzenie gwarantuje też w pełni komfortowe poszukiwanie cennych przedmiotów. Ma ono bardzo wygodny uchwyt, a długość drążka można dopasować do swojego wzrostu. W komplecie otrzymujemy poręczną torbę, do której można schować znaleziska i bezpiecznie je przenosić.

 

Intuicyjna obsługa

Obsługa wykrywacza jest intuicyjna, dobór odpowiednich ustawień zajmuje maksymalnie kilka minut. Możemy zdecydować się na opcję automatycznego lub manualnego strojenia do gruntu, zależnie od potrzeb. Poza tym na wyświetlaczu pokazują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące nie tylko głębokości zalegania przedmiotów czy poziomu dyskryminacji, ale i poziomu naładowania baterii. 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ