Opinie o Termos Smile STT-5/15

Ostatnio aktualizowane: 25.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Konsumenci twierdzą, że to bardzo dobry termos, sprawdzający się zarówno podczas podróży, jak i na co dzień w szkole czy pracy. Jest on wykonany z solidnych materiałów, dlatego wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne, ładnie prezentuje się przez długi czas, a poza tym utrzymuje optymalną temperaturę napoju przez wiele godzin.

 

Najważniejsze wady:

Produkt jest dostępny tylko w jednym kolorze, czyli różowym. Co prawda cieszy się on zainteresowaniem większości kobiet, jednak mężczyźni uważają, że do wyboru powinno być też kilka innych wersji kolorystycznych, przykładowo czarna i biała.

 

Werdykt: 9.6/10

Materiałem wykonania modelu jest stal nierdzewna. Jeśli przeanalizujemy opinie Smile STT-5/15, możemy dojść do wniosku, że jest on bardzo praktyczny. Termos utrzymuje temperaturę ciepłych napojów do 8 godzin, a zimnych do 12 godzin. Jego wymiary są równe: wysokość – 23,5 cm i średnica – 6,4 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Gwarancja komfortowego użytkowania

Kupujący, którzy zdecydowali się przeprowadzić test Smile STT-5/15, twierdzą, że to jeden z bardziej wygodnych w użytkowaniu termosów. Mimo że ma on stosunkowo dużą pojemność (420 ml), nawet po napełnieniu po brzegi nie jest zbyt ciężki. Model można schować do plecaka, a także wygodnie przewozić w samochodzie czy na rowerze, gdyż pasuje do służących w tym celu uchwytów. Bardzo ważne jest to, że termos można bez trudu otworzyć jedną ręką, to duże udogodnienie. Specjalnie wyprofilowany ustnik ułatwia picie, a blokada pokrywki zmniejsza do minimum przypadkowe rozlanie napoju w torbie czy plecaku.

Bardzo dobra izolacja cieplna

To, co wyróżnia termos, to bardzo dobra izolacja cieplna. Pomiędzy ściankami wykonanymi ze stali nierdzewnej 18/10 znajduje się próżnia, a to zapobiega zbyt szybkiemu wystygnięciu napoju. Oznacza to, że w dowolnym momencie możemy napić się ciepłej kawy lub herbaty i zrobić sobie krótką przerwę w pracy czy w czasie wycieczki. Model jest też przystosowany do przenoszenia zimnej wody lub innego napoju zapewniającego orzeźwienie w upalny dzień. Jest on więc przydatny przez cały rok i w wielu sytuacjach. Warto kupić termos i to nie tylko ze względu na jego praktyczność. Cena Smile STT-5/15 nie jest wysoka, to jeden z tańszych modeli na rynku.

 

Łatwe mycie

Aby być zadowolonym z zakupu termosu, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. To nie tylko materiał wykonania produktu, pojemność i czas utrzymywania ciepła napoju, ale również łatwość w utrzymaniu  go w czystości. Pod tym względem model Smile STT-5/15 wyróżnia się wśród termosów innych marek. Jego mycie nie jest kłopotliwe i możemy bez trudu pozbyć się osadu z kawy czy herbaty, na co wpływa szeroki otwór. Po zdjęciu pokrywki model wygląda jak zwykły, wysoki kubek, możemy swobodnie włożyć do środka gąbkę, a potem starannie go wypłukać.

 

Dla miłośników górskich wędrówek

Produkt cieszy się dużą popularnością m.in. wśród miłośników górskich wędrówek. W porównaniu do modeli ze szklanym wkładem jest on znacznie lżejszy, a do tego bardziej odporny na wstrząsy. Ponadto termos ma nienagrzewającą się obudowę i nie zajmuje dużo miejsca w plecaku. Sprawdzi się on także podczas krótkiej wycieczki za miasto czy nawet dłuższego spaceru po parku, np. zimą.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ