Opinie o Thermos King 470ml

Ostatnio aktualizowane: 19.05.24

 

Najważniejsze zalety:

Według konsumentów termos wyróżnia się eleganckim designem, pokazały to przeanalizowane opinie o Thermos King 470ml. Jest on dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: wiśniowej i granatowej. To model przystosowany do przechowywania zarówno ciepłych, jak i zimnych posiłków, przykładowo sałatek. Duży otwór sprawia, że przelewanie jedzenia nie stanowi żadnego problemu.

 

Najważniejsze wady:

Nakrętka pozwalająca na zamknięcie termosu może też pełnić funkcję miseczki. Jednak nie jest ona bardzo duża, dlatego posiłek trzeba podzielić na kilka porcji. To sprawia, że zjedzenie lunchu zajmuje więcej czasu.

 

Werdykt: 9.3/10

Termos obiadowy marki Thermos nie jest bez wad, ale nie powinniśmy żałować zakupu. Został on wykonany z dobrych gatunkowo materiałów, dlatego nie zniszczy się w wyniku codziennego używania. To dobry model dla osób, które chcą w pracy zjeść ciepły posiłek przygotowany w domu. Waży on 0,45 kg, a jego wymiary są równe: 14 cm x 9,2 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Przydatny w wielu sytuacjach

Termos jest bardzo użyteczny, możemy nosić go ze sobą codziennie do pracy lub dać w prezencie dziecku, aby w przerwie między lekcjami mogło zjeść coś ciepłego. Przyda się także w czasie krótkich wycieczek za miasto, wędrówek w górach, na biwaku i w wielu innych sytuacjach. Jeśli do termosu przelejemy ciepłą zupę, zachowa on optymalną temperaturę przez ok. 7 godzin (co wykazał test Thermos King 470ml). Zimne dania, takie jak sałatka czy chłodnik, będą świeże nawet przez 9 godzin.

Duży otwór wlewowy

Jak zostało wspomniane, termos ma duży otwór wlewowy. Z łatwością przelejemy do niego zupę czy inny posiłek, nie brudząc przy tym stołu. Również wydobywanie jedzenia ze środka nie stanowi problemu, możemy jeść danie bezpośrednio z termosu. Kupujący przekonują, że duży otwór znacząco ułatwia utrzymanie modelu w czystości. Możemy włożyć do środka gąbkę i dokładnie umyć wnętrze, pozbywając się resztek jedzenia. To daje pewność, że w termosie nie będą namnażać się bakterie czy inne drobnoustroje i nie pojawi się nieprzyjemny zapach. Należy wspomnieć, że model został również przystosowany do mycia w zmywarce.

 

Łyżka w zestawie

Nie musimy zabierać z domu łyżki, aby móc zjeść zupę poza domem, bo ta została dołączona do kompletu. Jest ona składana, więc nie zajmuje dużo miejsca w torbie, dodatkowo możemy zamocować ją na zakrętce. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Wyjmowanie i rozkładanie łyżki to łatwe czynności, które nie wymagają użycia dużej siły.

 

Wytrzymałość i bezpieczeństwo użytkowania

Termos jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Nawet po kilku miesiącach od zakupu na obudowie nie powinny pojawić się nieestetycznie wyglądające zarysowania. Jest ona wyprofilowana w taki sposób, aby można ją było pewnie chwycić.  Z tego powodu termos nie wyślizgnie nam się niespodziewanie z dłoni. To model, który został wyprodukowany z solidnych materiałów, ale cena Thermos King 470ml jest bardzo atrakcyjna. Są one pozbawione Bisfenolu A i podobnych substancji, które mogłyby negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Możemy więc bez obaw nosić i jeść posiłek z termosu każdego dnia.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ