Opinie o Brita Fill&Go Vital

Ostatnio aktualizowane: 09.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Według konsumentów to dobra butelka filtrująca, którą można bez przeszkód codziennie nosić przy sobie. Możemy zabrać ją do pracy, na spacer z rodziną, wycieczkę itp. Materiałem wykonania produktu jest wytrzymały plastik. W jego składzie nie ma Bisfenolu A ani innych substancji, które mogłyby mieć negatywny wpływ na zdrowie.

 

Najważniejsze wady:

Analizując opinie Brita Fill&Go Vital, można wywnioskować, że nie jest to produkt pozbawiony wad. Są konsumenci, którym przeszkadza to, że do wody nie można dodać składników poprawiających jej smak (np. kilku plasterków cytryny).

 

Werdykt: 9.7/10

Butelka jest bardzo dobrym wyborem dla osób, które nie chcą wytwarzać tak dużej ilości śmieci i szukają sposobów na to, aby zrezygnować z regularnego kupowania wody butelkowanej. Picie z niej jest w pełni komfortowe za sprawą wyciąganego ustnika. Trzeba dodać, że cena Brita Fill&Go Vital nie jest wysoka, a w komplecie dostajemy dysk filtracyjny.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Solidność i praktyczność

Do produkcji butelki Brita Fill & Go Vital wykorzystano tworzywo sztuczne, które wykazuje podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Nie ma więc ryzyka, że szybko się zniszczy na skutek codziennego używania. Kupujący uważają, że za sprawą produktu wypijanie zalecanej ilości wody każdego dnia jest znacznie łatwiejsze. Ponieważ nie musimy regularnie kupować zgrzewek wybranego napoju, możemy sporo zaoszczędzić. Utrzymanie butelki w czystości nie jest trudne. Ma ona szeroki otwór, więc z łatwością włożymy do środka gąbkę. Należy dodać, że produkt jest też przystosowany do mycia w zmywarce.

Filtr MicroDisc

Butelka jest wyposażona w specjalny filtr Microdisc, a jak pokazał test Brita Fill & Go Vital, zapewnia on skuteczne oczyszczanie wody z różnego rodzaju zanieczyszczeń. Ma on postać niewielkiego dysku, który jest zrobiony ze sprasowanego węgla aktywnego (pozyskiwanego ze skorup orzechów kokosowych). Na powierzchni filtra znajduje się wiele mikroporów, które zatrzymują krążące w wodzie z kranu zanieczyszczenia organiczne, a także chlor i inne substancje pogarszające jej smak. Po przefiltrowaniu nie ma ona nieprzyjemnego zapachu i jest czysta, można ją bez obaw pić. Trzeba podkreślić, że w wodzie pozostają cenne dla organizmu minerały, w tym magnez i wapń. Jeden filtr przeważnie wystarcza na przefiltrowanie ok. 150 l wody, potem należy go wymienić.

 

Wygoda użytkowania

Pojemność butelki wynosi 0,6 l, a to oznacza, że nie jest zbyt duża. Produkt można schować do plecaka, wygodnie przewozić w samochodzie lub nosić w dłoni, np. podczas treningu na świeżym powietrzu. Korek jest szczelny, dlatego nie należy się martwić o rozlanie wody i zamoczenie wszystkich przedmiotów, które nosimy w torebce czy plecaku. Napełnianie butelki trwa tylko chwilę, możemy to zrobić zarówno w domu, jak i np. w pracy. Dla wielu osób bardzo ważne jest to, że korek można otworzyć jedną ręką, czynność ta nie wymaga użycia dużej siły. Poza tym butelkę możemy przechowywać w lodówce, aby woda była chłodna, zmieści się na półce w drzwiach. W upalne dni możemy wrzucić do środka kilka kostek lodu, nie jest to trudne ze względu na dostatecznie szeroki otwór.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ