Ostatnio aktualizowane: 22.03.23

 

Najważniejsze zalety:

Kubek termiczny ma skuteczną ochronę przed rozlaniem i przeciekaniem napoju, więc nie trzeba się obawiać, że podczas wędrówki plecak i znajdujące się w nim przedmioty będą poddane działaniu wilgoci. Produkt jest lekki, a dzięki temu wygodny w przenoszeniu. Podwójne ścianki zapewniają dobrą termoizolację, odporność na zniekształcenia i inne uszkodzenia mechaniczne.

 

Najważniejsze wady:

Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że kubek po zewnętrznej stronie można łatwo zarysować. Nie zaleca się jego przenoszenia w torbie, w której znajdują się przedmioty mogące uszkodzić jego powierzchnię np. klucze.

 

Werdykt: 9.8/10

Sporo osób zgadza się ze stwierdzeniem, że Contigo West Loop 2.0 to najlepszy kubek termiczny, który przydaje się w różnych sytuacjach. Utrzymuje on ciepło do 4 h, a zimno do 12 h. Produkt jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, m.in.: czarnej, fioletowej i zielonej.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Dobrze wyprofilowany kształt

Na komfort użytkowania wpływa to, że kubek termiczny jest dobrze wyprofilowany, dlatego też wygodnie trzyma się go w ręce. Nie trzeba się martwić o to, że produkt wypadnie nam z dłoni. Jeśli jednak tak się stanie, możemy być pewni, że znajdujący się w środku napój się nie wyleje. Wszystko dlatego, że kubek ma skuteczne zabezpieczenia. Warto dodać też, że w celu otwarcia ustnika wystarczy tylko nacisnąć jeden przycisk. To również zwiększa wygodę korzystania z kubka. 

Bezpieczeństwo stosowania

Opublikowane w Internecie opinie Contigo West Loop 2.0 są pozytywne, a wpływ na to ma m.in. bezpieczeństwo stosowania kubka termicznego. Warto podkreślić, że użyte do jego produkcji materiały nie zawierają szkodliwego dla zdrowia BPA. Produkt zrobiono też ze stali nierdzewnej, która nie jest podatna na działanie korozji, również nie uwalnia szkodliwych substancji, a dzięki gładkiej powierzchni łatwiej o nią zadbać. 

 

Przeznaczenie

Jak wykazał test Contigo West Loop 2.0, z kubka termicznego można korzystać w różnych sytuacjach. Z jego zakupu zwykle bardzo zadowolone są osoby, które lubią długie, piesze wędrówki, często wyjeżdżają w góry albo zwiedzają inne miejsca. Produkt sprawdzi się jednak nie tylko w podróży, ale też do pracy, do szkoły czy na uczelnię. Korzystając z niego, można zaoszczędzić pieniądze, bo nie trzeba kupować kawy na mieście, jeśli nie zdążymy wypić jej w domu. Z powodzeniem można używać Contigo West Loop 2.0 w aucie. Jak podaje producent, model pasuje do większości uchwytów samochodowych, których średnica nie przekracza 7,5 cm. 

 

Łatwa pielęgnacja

Konsumenci przyznają, że cena Contigo West Loop 2.0 jest przystępna, tym bardziej, jeśli wziąć pod uwagę zalety, jakie ma ten kubek termiczny. Do jego atutów poza solidnym wykonaniem i estetycznym designem można zaliczyć łatwość utrzymania w czystości. Kubek można bez problemu dokładnie umyć. Nakrętkę da się rozłożyć na części i w ten sposób dokładnie pozbyć się wszystkich, nawet najmniejszych zabrudzeń. Do czyszczenia produktu wystarczy użyć miękkiej gąbki i delikatnego płynu do mycia naczyń. Stosowanie szorstkich szczotek nie jest zalecane, szczególnie do pielęgnacji zewnętrznej strony kubka (ryzyko powstawania zarysowań).

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ