Opinie o Fjord Nansen Lando

Ostatnio aktualizowane: 25.02.24

 

Najważniejsze zalety:

Ten dobry kubek termiczny jest lekki i dzięki temu wygodnie się z niego korzysta. Materiałem wykonania jest m.in. stal nierdzewna, która nie jest podatna na działanie korozji. Zaletą jest to, że kubek można bezpiecznie ustawić w aucie, bo pasuje do większości uchwytów samochodowych. Model ma funkcję blokady pokrywy, a to stanowi skuteczne zabezpieczenie przed przeciekaniem.

 

Najważniejsze wady:

Konsumenci przyznają, że czyszczenie pokrywki kubka nie jest zbyt łatwe. Czasami trudno jest skutecznie usunąć zabrudzenia, które znajdują się w słabo dostępnym miejscu. Bywa to irytujące.

 

Werdykt: 9.4/10

Mimo pewnych wad, większość osób wydaje na temat tego modelu pozytywne opinie. Fjord Nansen Lando to ich zdaniem godny polecenia kubek termiczny, którego wyróżniają nie tylko zadowalające właściwości termoizolacyjne, ale też estetyczny wygląd i trwałość.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Materiały wykonania

Dla konsumentów podczas wybierania produktu często najważniejszą kwestią jest jakość użytych do jego produkcji materiałów. Nie ma w tym nic dziwnego, bo każdemu zależy na tym, aby zakupiony przedmiot posłużył mu jak najdłużej. Prezentowany kubek termiczny jest wykonany ze stali nierdzewnej, na powierzchni której nie pojawia się korozja. Stal wykazuje też odporność na zniekształcenia. Od zewnątrz model jest pokryty matowym lakierem, który nie jest podatny na zarysowania. Powłoka jest też lekko nierówna, a to zapewnia lepszy chwyt. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że na dnie znajduje się antypoślizgowa podkładka. Dzięki niej istnieje zdecydowanie mniejsze ryzyko, że pozostawiony na blacie kubek przypadkowo ześlizgnie się z jego powierzchni.

Dobra szczelność

Osoby, które zdecydowały się zakupić ten produkt, przeprowadziły dokładny test Fjord Nansen Lando. Jego celem było sprawdzenie szczelności kubka. Jak podaje większość użytkowników, jest on tak zrobiony, że znajdujący się w środku napój się nie wylewa, nawet jeśli kubek przez przypadek przechyli się w torbie czy w plecaku. Pokrywa ma specjalną blokadę. Uszczelka jest dobrej jakości i na długo zachowuje swoje początkowe właściwości. 

 

Długo utrzymuje ciepło

Czytając komentarze na temat tego modelu, nietrudno dojść do wniosku, że bardzo dobrze trzyma on ciepło. Użytkownicy potwierdzają, że z tego też powodu idealnie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym. Nawet jeśli herbata jest przygotowywana z samego rana np. około godziny 7:00, pozostaje gorącą nawet do 13:00. W rezultacie ten kubek termiczny idealnie sprawdza się do szkoły czy na uczelnię, kiedy mamy w planach dużo zajęć i nie ma przerwy pozwalającej na powrót do domu. Fjord Nansen Lando z pewnością nie zawiedzie też osób lubiących górskie wędrówki.

 

Design

Sporo konsumentów poszukuje kubka termicznego, który nie tylko będzie miał dobre właściwości, ale też będzie się ładnie prezentował. Opisywany w tym tekście model ma prosty design. Kubek termiczny jest utrzymany w ciemnej kolorystyce, na obudowie nie ma żadnych zbędnych zdobień, jednym dodatkiem jest jasny napis z nazwą producenta. Nie bez znaczenia jest też to, że cena Fjord Nansen Lando przekracza niewiele ponad 50 zł. W związku z tym na zakup produktu może pozwolić sobie wiele osób.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

2 KOMENTARZ

Pjotr

December 31, 2020 at 6:55 pm

Brzmi jak lokowanie produktu

Odpowiadać
Zespół PlanujWłuczęgę.com

January 4, 2021 at 3:25 pm

Dzień dobry,

Dziękujemy za opinię.

Pozdrawiamy,
Zespół PlanujWłóczęgę.com

Odpowiadać