Opinie o Fjord Nansen Geranger 30

Ostatnio aktualizowane: 09.12.23

 

Najważniejsze zalety:

Wielu kupujących uważa, że to dobry plecak turystyczny. Sprawdza się on podczas krótszych wycieczek za miasto i wędrówek w górach, można go także nosić na co dzień. Jeśli zaskoczy nas nagła zmiana pogody, nie trzeba się martwić o przemoknięcie rzeczy, gdyż model jest wyposażony w zintegrowany pokrowiec przeciwdeszczowy.

 

Najważniejsze wady:

Analizując opublikowane przez konsumentów opinie o Fjord Nansen Geranger 30 można wywnioskować, że nie wszystkim odpowiada pojemność modelu (wynosząca 30 l). Pojawiają się komentarze, że plecak jest stosunkowo mały i niezbyt dobrze nadaje się na dłuższą podróż.

 

Werdykt: 9.6/10

Plecak nie jest pozbawiony wad, jednak jest godny uwagi. Cena Fjord Nansen Geranger 30 nie jest zbyt wysoka, dlatego warto rozważyć zakup produktu. Model może się sprawdzić np. w czasie wycieczki rowerowej, a nawet w pracy czy szkole. Waży on 0,78 kg, a jego wymiary są równe: 51 cm x 27 cm x 22 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Sponge Mapping System

To, co wyróżnia plecak to Sponge Mapping System, czyli wygodny system nośny. Bazuje on na gąbkowych powierzchniach, które mają mini wypustki wyścielone siateczką. Pomiędzy nimi znajdują się niewielkie kanały, przez które stale przepływa powietrze. Takie rozwiązanie gwarantuje wentylację pleców, i jak pokazał test Fjord Nansen Geranger 30, skutecznie zapobiega to wzmożonej potliwości. Na wygodę noszenia plecaka wpływa również zastosowanie szelek w kształcie litery „S”, ich długość można regulować. Model ma także pas biodrowy i piersiowy, każdy z nich można dopasować do obwodu danej części ciała.

Możliwość uporządkowania rzeczy

Włożone do plecaka rzeczy można poukładać, tak aby móc je później szybko wyjąć. Do dyspozycji mamy komorę główną, dużą kieszeń na ściance zewnętrznej z organizerem i karabinkiem na klucze, a także dwie boczne kieszenie z siateczki. W razie potrzeby możemy wykorzystać znajdujące się po bokach plecaka paski kompresyjne z regulowaną klamrą, aby wygodnie zaczepić kurtkę, karimatę itp. Na ściance pod kieszenią zewnętrzną znajdziemy elastyczną linkę ze ściągaczem pozwalającą na zamocowanie np. kasku. Nie można nie wspomnieć o tym, że w komorze głównej na plecach jest płaska, otwarta kieszeń do bukłaka systemu Hydration.

 

Solidne wykonanie

Materiałem wykonania modelu jest Diamond Nylon. To cienki i lekki, a jednocześnie mocny materiał, który swoją strukturą przypomina diament. Możemy mieć pewność, że plecak nie rozerwie się niespodziewanie pod wpływem dużego obciążenia. W miejscach, gdzie tkanina jest najbardziej narażona na przetarcia zastosowano wstawki z materiału Oxford Poliester. Poza tym plecak został wyposażony w solidne klamry Duraflex. Są one wykonane ze specjalnego tworzywa, które wykazuje odporność na uszkodzenia zarówno w niskiej, jak i wysokiej temperaturze.

 

Ciekawa kolorystyka

Jak przekonuje wiele osób, plecak ciekawie się prezentuje. Szary i zielony kolor ładnie ze sobą kontrastują. Pod względem designu model jest uniwersalny, dlatego jest chętnie wybierany nie tylko przez mężczyzn, ale również kobiety. Materiał, z którego wykonano plecak, nie jest podatny na zabrudzenia, a jeśli pojawią się na nim plamy, możemy się ich pozbyć za pomocą wilgotnej gąbki.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ