Opinie o Plecaku Brandit US Cooper

Ostatnio aktualizowane: 27.09.23

 

Najważniejsze zalety:

Przeglądając opinie o Brandit US Cooper można dojść do wniosku, że jednym z głównych atutów plecaka jest pojemność. Można do niego zapakować wszystkie rzeczy potrzebne podczas wyjazdu, a dodatkowo odpowiednio je poukładać w czterech komorach. Model jest ponadto solidny i odporny na rozerwanie, jak również przemakanie.

 

Najważniejsze wady:

Nie jest to najlżejszy plecak turystyczny. Waży on 1,2 kg, na co wpływa wykorzystany do jego produkcji materiał oraz zastosowanie wielu różnych uchwytów i zaczepów. Nie zapominajmy, że waga plecaka zwiększa się po włożeniu do środka rzeczy.

 

Werdykt: 9.8/10

Mimo że nie jest to produkt bez wad, przypadł do gustu wielu konsumentom, a zwłaszcza miłośnikom dłuższych podróży. Twierdzą oni, że to najlepszy plecak turystyczny wyróżniający się praktycznością. Jego pojemność jest równa 40 l, a całkowite wymiary to: 52 cm x 30 cm x 32 cm.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Trwałość i wodoodporność

Choć cena Brandit US Cooper nie jest wysoka, nie należy się obawiać o szybkie zniszczenie plecaka. Jest on wykonany z mocnego poliestru, który nie blaknie pod wpływem promieniowania UV i nie rozerwie się, gdy przypadkowo zahaczymy np. o gałąź. Co więcej, model pokryto poliuretanową powłoką, która jest wodoodporna. Możemy bez przeszkód wędrować z plecakiem w czasie deszczu nie martwiąc się przy tym o przemoczenie bagażu. Jeśli zajdzie taka konieczność, możemy wyprać go w pralce. Wystarczy użyć łagodnych detergentów i ustawić odpowiednią temperaturę (maksimum to 40 st. C).

Komfort noszenia

Zakładane na ramiona pasy są odpowiednio szerokie i nie uciskają zbyt mocno skóry, co pozytywnie wpływa na komfort noszenia plecaka. Poza tym możemy regulować ich długość, nie sprawia to żadnych trudności. Model jest też wyposażony w szybkozaciskowy pas biodrowy (w razie potrzeby można go odpiąć). Tylna część plecaka to miękka siatka, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza, a tym samym zapobiega nadmiernej potliwości pleców. Docenimy to rozwiązanie nie tylko podczas upalnych dni, ale i w czasie wielogodzinnej wędrówki (również przy niekorzystnej pogodzie). Możemy też nosić plecak w dłoni, w jego górnej części umieszczono pozwalający na to uchwyt.

 

Duża pojemność

Ze względu na dużą pojemność nie ma ryzyka, że w plecaku nie zmieszczą się wszystkie rzeczy, które będą nam potrzebne w czasie podróży. Model ma jedną komorę główną, dwie kieszenie umieszczone z przodu, a także specjalną kieszeń na układ hydracyjny. Są one zapinane na zamek błyskawiczny. Do dyspozycji mamy również różnego rodzaju zaczepy, m.in. pętle i pierścienie D, w efekcie czego do plecaka można przypiąć dodatkowe akcesoria turystyczne.

 

Cztery wersje kolorystyczne

Model jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych, czyli: czarnej, granatowej, beżowej i moro. To my decydujemy o tym, jak będzie wyglądał plecak, co daje gwarancję, że będzie odpowiadał indywidualnym preferencjom. Test Brandit US Cooper pokazał, że produkt jest chętnie wybierany zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Ciekawe jest także to, że kupują go nie tylko miłośnicy podróżowania, ale i osoby związane ze służbami mundurowymi.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ